Kategoriler
  Filters
  Tercihler
  Ara

  Hidrolik Yağlar

  Görünüm Kafes Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  Artoil Cursa ATF II - 1 L

  ₺44,90 ₺69,90
  Artoil Cursa ATF II - 1 L Üstün termal ve oksidasyon kararlılığı sayesinde mükemmel temizlik ve daha uzun transmisyon ömrü sağlar. Düşük sıcaklıklardaki iyi akışkanlık özelliği ile yumuşak vites geçişi sağlar. Sürtünmeyi düzenleyici etkisi ile yüksek transmisyon performansı sağlar. Sızdırmazlık malzemeleri ile uyumlu olduğundan sızıntıları önler. Otomatik şanzıman parçalarının aşınmasını önler, pas ve korozyon koruması sağlayarak ekipman ömrünü uzatır.

  Artoil Cursa ATF II - 3 L

  ₺119,90 ₺139,90
  Artoil Cursa ATF II - 3 L Üstün termal ve oksidasyon kararlılığı sayesinde mükemmel temizlik ve daha uzun transmisyon ömrü sağlar. Düşük sıcaklıklardaki iyi akışkanlık özelliği ile yumuşak vites geçişi sağlar. Sürtünmeyi düzenleyici etkisi ile yüksek transmisyon performansı sağlar. Sızdırmazlık malzemeleri ile uyumlu olduğundan sızıntıları önler. Otomatik şanzıman parçalarının aşınmasını önler, pas ve korozyon koruması sağlayarak ekipman ömrünü uzatır.

  Artoil Hydros 68 Hidrolik Yağı - 14 kg

  ₺424,90 ₺600,00
  Artoil Hydros 68 Hidrolik Yağı - 14 kg Hidrolik Yağı Kaliteli baz yağlarla üretilen, yüksek stabiliteye sahip, aşınma, oksidasyon ve pas önleyici katıklar içeren hidrolik yağıdır. Kullanıldığı Yerler - Tüm endüstriyel ve hareketli hidrolik sistemler için tavsiye edilir. - Özel endüstriyel uygulamaları içinde iş makinaları, presler, hareketli yapı ekipmanları, plastik enjeksiyon ve çekme makinaları, hava kompresörleri yer alır. - Tüm endüstriyel ve hareketli hidrolik sistemler için tavsiye edilir. özel endüstriyel uygulamaları içinde iş makineleri, presler, hareketli yapı ekipmanları, plastik enjeksiyon, çekme makineleri ve hava kompresörleri yer alır.